O nás

 

Jsme relativně novou společností, která přestože vznikla v roce 2005, má bohaté zkušenosti z předchozích období. Společnost vznikla v roce 2005 fúzí dvou dceřiných společností Pražské plynárenské a.s., a to akciové společnosti Praha - Paříž Rekonstrukce, která vznikla již v roce 1993 a společnosti Opravy plynárenských zařízení s.r.o., která působila na trhu od roku 2001.

Nástupnickou organizací se stala akciová společnost Praha - Paříž Rekonstrukce, která byla následně v roce 2006 přejmenována na Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., čímž byla zřetelně vyjádřena její sounáležitost s koncernem Pražská plynárenská, a.s. Většina našich pracovníků jsou dlouholetí odborníci v plynárenství, a máme tedy veškeré potřebné zkušenosti se všemi činnostmi, které je nutno zajišťovat v souvislosti s výstavbou, provozováním a opravami plynárenských zařízení. Společnost je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN OHSAS 18001:2008, ISO 9001:2016 a ISO 3834-2:2006, držitelem certifikátu členství v Asociaci stavitelů plynovodů a produktovodů a dále je v systému GAS Certifikovanou a registrovanou organizací pro činnosti na plynárenských zařízeních, s právem používat značku kvality. Společnost přešla na novou normu ČSN ISO 45001, která byla vydána v roce 2018 a nahrazuje normu ČSN OHSAS 18001:2008. Politika integrovaného systému řízení zde a protikorupční politika společnosti zde.

Posláním společnosti je nejen poskytování služeb mateřské společnosti PP, a.s. a ostatním dceřiným společnostem koncernu PP, ale i poskytování služeb dalším provozovatelům plynových zařízení. Společnost se zabývá komplexními službami v oblasti výstavby, servisu, oprav a údržby veškerých plynárenských zařízení (plynovody, přípojky, regulační stanice, měřicí zařízení atd.) a působí i v oblasti tzv. odběrních plynových zařízení a průmyslových plynovodů – tj. rozvody plynu v objektech od hlavních uzávěrů až k plynovým spotřebičům. Vedle toho jsme také schopni zajistit prakticky nepřetržité provozování plynových kotelen. Společnost provádí plynárenskou pohotovostní službu na plynovodním zařízení, přípojkách, regulačních stanicích, odběrních plynových zařízení a domovních plynovodech.

Dále zajišťujeme prodej veškerého plynárenského materiálu, včetně výroby a prodeje skříněk pro umístění hlavních uzávěrů plynu, plynoměrů a regulačních domovních zařízení v různých kombinacích dle potřeb konkrétního zákazníka. Jako doplňkovou činnost provozujeme půjčovnu různého nářadí, včetně speciálních plynárenských strojů a zařízení pro výstavbu a opravy.

Etická linka – whistleblowing

Etický kodex

Jsme certifikovaní

 

MANAGEMENT

V čele stojí
management

Představenstvo

Milan Habětín - předseda pověřený řízením společnosti (vyjma obchodního úseku)
Ing. Filip Kus - člen, pověřený řízením obchodního úseku

Dozorčí rada

Ing. Petr Sedlák - předseda
Mgr. Jindřich Zenger - člen
Ing. Jiří Mikulecký - člen

 

Náš přístup

Jak se chováme ke klientům?

Garance kvality

Všechny služby, které u nás naleznete provádíme vždy precizně.

Jsme inovativní

Používáme moderní a inovativní technologie.

Komplexní služby

Poskytujeme komplexní služby v oblasti plynárenství a výstavby inženýrských sítí.

Místní působnost

Naše společnost působí na celém území ČR.

Chcete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv, co potřebujete vyřešit.

Naše služby poskytujeme pro široké spektrum zákazníků

Například: stavební společnosti, developerské společnosti, průmyslové areály, nemocnice, městské části, bytová družstva, jednotlivce.