Obchodně technické služby

Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s.poskytuje zákazníkům společnosti Pražská plynárenská, a.s. obchodně technické služby v terénu, spočívající v osazení nových plynoměrů, jejich výměně, odebírání a převodu, včetně administrativního zpracování (sepsání příslušné smlouvy, se zákazníkem, kontroly dokladů, potřebných k jejímu uzavření, předání příslušných dokladů Pražské plynárenské, a.s.).

Zákazník tak například nemusí absolvovat cestu do obchodního střediska Pražské plynárenské, a.s. k uzavření smlouvy a poté čekat na namontování plynoměru. Zákazník pouze podá objednávku na zákaznický telefonický dispečink („call centrum“) Pražské plynárenské, a.s. a následně mu pracovník naší společnosti osadí plynoměr u něho doma a současně s ním sepíše jménem Pražské plynárenské, a.s. příslušnou smlouvu.

Kontaktní osoba:

Máte zájem o službu Obchodně technické služby.

firmaleft
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské plynárenské, a.s.
firmaright

Náš přístup

Jak se chováme ke klientům?

Garance kvality

Všechny služby, které u nás naleznete provádíme vždy precizně.

Jsme inovativní

Používáme moderní a inovativní technologie.

Komplexní služby

Poskytujeme komplexní služby v oblasti plynárenství a výstavby inženýrských sítí.

Místní působnost

Naše společnost působí na celém území ČR.

Chcete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv, co potřebujete vyřešit.

Naše služby poskytujeme pro široké spektrum zákazníků

Například: stavební společnosti, developerské společnosti, průmyslové areály, nemocnice, městské části, bytová družstva, jednotlivce.